Зміни у Порядку призначення житлових субсидій!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 842 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Порядку призначення житлових субсидій, якими передбачено, що житлова субсидія призначатиметься у разі здійснення купівлі квартири (будинку) на суму, що перевищує 50 тис. гривень за умови, що купівля житла відбулась протягом шести місяців після продажу іншого житла, яке було єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтверджуючих документів.

Постановою вилучається норма про зазначення в заяві про призначення житлової субсидії номеру мобільного телефону в осіб, які є претендентами на отримання житлової субсидії, оскільки з 1 травня 2021 року вона надається виключно у готівковій формі.

Також, при визначенні права на призначення субсидії у випадках наявності у будь-кого із складу домогосподарства у власності більше ніж одного житлового приміщення не враховуватиметься житло, отримане дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування, особою з їх числа за рахунок державного чи місцевого бюджету та житлові приміщення у гуртожитках.
 
 У постанову КМУ від 25.03.2020 № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» внесені зміни, якими передбачено, що з 01.10.2021 розрахунок житлових субсидій на період карантину з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів користування комунальними послугами відбуватиметься лише для регіонів із встановленим «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *