Зміни для отримувачів допомоги дітям фізичним особам ― підприємцям

1 червня 2020 року Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (постанова КМУ № 432 від 01.06.2020р.).

ЗМІНИ, що вносяться:

З 3 червня право на допомогу також мають фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, які:

  • зареєструвалися як фізичні особи-підприємці у січні-березні 2020 р;
  • отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільненівід сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
  • перейшли до березня 2020 р. (включно) із загальної системи оподаткування на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку.

Нагадуємо, що підприємці можуть подати заяву про призначення допомоги в паперовій або електронній формі.

Для подання заяви на призначення допомоги у паперовій формі заявник може подати заяву з необхідними документами до управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради за адресою: м.Березань, вул. Набережна, 4.

Для подання заяви на призначення допомоги в електронній формі необхідно перейти за посиланням на стартову сторінку системи надання послуг з призначення допомоги: https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua

Проконсультуватися з питань подання документів на призначення державної соціальної допомоги можна за телефоном (04576) 6-49-04.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *