Житлова субсидія з травня 2020 року

  У травні 2020 року всім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років, призначення субсидії на наступний період проводитиметься без звернення громадян.

     Навіть домогосподарствам, яким субсидія раніше була призначена за рішенням комісії, не потрібно звертатись до управління соціального захисту населення із заявою, крім домогосподарств, у яких відбулися зміни, що впливають на право отримання житлової субсидії чи її розмір (здійснення купівлі або набуття права власності на земельну ділянку, житло, транспортний засіб, будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або одноразова оплата послуг на суму, яка перевищує 50 тис. гривень, зміни у складі зареєстрованих осіб в домогосподарстві, зміниу складі сім’ї членів домогосподарства та інше).

       При розрахунку субсидії буде враховуватися наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги (тобто заборгованість станом на 01.02.2020 р.), загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.). Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадяни документально підтвердять сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидію буде призначено з травня, в іншому випадку – з місяця, що настає за місяцем, в якому громадяни вчинять такі дії. Звертаємо Вашу увагу, що при наявності боргу, субсидія буде призначена в безготівковій формі.

      Громадянам, які втратили роботу в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України (у випадках зміни в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників), і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, житлова субсидія призначатиметься на підставі заяви про призначення житлової субсидії та інформації центру зайнятості про їх перебування на обліку. При цьому, до розрахунку субсидії враховуватиметься розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої зарплати.

       На період карантину розрахунок житлової субсидії проводитиметься з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, в межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг (водопостачання, водовідведення, газопостачання на приготування їжі і підігрів води, електропостачання), незалежно від кількості днів карантину на місяць.

       Для отримання інформації звертайтесь до управління соціального захисту населення та праці ВК Березанської міської ради за телефонами:

6-49-04, 6-46-85.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *