СОЦІАЛЬНА ТА ПРОФЕСІЙНА АДАПТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

З метою професійної орієнтації та вироблення необхідних знань, соціалізації та адаптації до суспільства учасників АТО з інвалідністю, поліпшенню фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання громадською організацією «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» спільно з управлінням сум”ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації у співпраці з комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації», Донецьким обласним центром зайнятості та державним навчальним закладом «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» заплановано 04 листопада 2021 року початок реалізації двох всеукраїнських проектів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

Проект № 1 «Професія для життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» розрахований на 18 осіб з числа учасників  АТО з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 31 дня.

Проект № 2 програма «Повернувся з АТО – повернись до життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» розрахована на 25 осіб з числа учасників АТО з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 46 днів.

Під час реалізації проектів учасники будуть поділені на 4 навчальні групи, у яких пройдуть навчання за обраними спеціальностями, а саме:

«Озеленювач»;

«Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»;

«Касир торгівельного залу»;

«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Засвоєння навчального матеріалу забезпечить учасників проекту необхідними професійними знаннями, уміннями та навичками.

Реалізаційні заходи включають в себе: заняття ЛФК; сеанси спелеотерапії; сеанси масажу; заняття акваеробікою; заняття з психологічної просвіти; заходи з соціальної адаптації; отримання юридичної допомоги.

Розміщення учасників заплановане на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» (Донецька обл..м. Святогірськ, вул.. Курортна,13). Заїзд учасників  розпочнеться 04 листопада 2021 року, проживання, харчування та відшкодування вартості квитків за рахунок організаторів.

Учасникам проектів при собі необхідно мати: паспорт (оригінал); пенсійне посвідчення (оригінал і копію), за наявністю; довідку від сімейного лікаря про епідоточення; індивідуальна програма реабілітації інваліда (ІПР (копію); довідку до акту огляду медико-соціальною експертною комісією (МСЕК, (оригінал і копію); довідку про щеплення або чинний (72 години) негативний ПЛР/ експрес-тест.

Звертаємо увагу, що до участі у проектах запрошуються учасники з інвалідністю виключно у стадії ремісії або при відсутності загроз гострого стану, які не потребують невідкладної медичної допомоги та стороннього додаткового догляду, у зв’язку з тим, що готельно – туристичний комплекс, на базі якого реалізуються вищезазначені заходи, не в повній мірі обладнаний архітектурними засобами безперешкодного доступу та користування для мало мобільних груп населення.

  За більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Березанської міської ради, каб.6 сектор соціального захисту ветеранів війни,учасників АТО, ВПО та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС відділу обробки заяв та документів, телефон 045-76-6-30-42.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *