Призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, за допомогою комплексної послуги «еМалятко» без надання посвідчення багатодітної сім’ї

 З метою належної реалізації чинного законодавства щодо надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям, зокрема призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях (далі – допомога) без надання посвідчення багатодітної сім’ї, за допомогою комплексної послуги «єМалятко» управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради інформує.

  Відповідно до пункту 7 Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, затвердженого постановою КМУ від 13.03.2019 № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» (зі змінами), якщо заявник виявив бажання отримати послугу з призначення допомоги під час надання комплексної послуги «єМалятко», орган соціального захисту населення призначає допомогу на підставі відомостей, отриманих у порядку інформаційної взаємодії відповідно до порядку надання комплексної допомоги «єМалятко», затвердженого постановою КМУ від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих  умов для реалізації прав дитини» (зі змінами).

    У такому разі управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради призначає допомогу без подання заявником посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї або довідки багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, а також інших  документів, передбачених цим пунктом.

1 thought on “Призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, за допомогою комплексної послуги «еМалятко» без надання посвідчення багатодітної сім’ї”

  1. Для призначення допомоги за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики. У разі неможливості подання посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї подається довідка багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, видана структурним підрозділом районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *