Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321“Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів”

Урегульовано механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення засобами реабілітації.

Осучаснено Перелік технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення, та Перелік технічних засобів реабілітації для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, за які може виплачуватися компенсація їх вартості.

Документом передбачено розширення дії відповідного порядку на осіб з інвалідністю з числа іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, та осіб, яких визнано біженцями чи особами, які потребують додаткового захисту.

Деталізовано взаємовідносини між сторонами договору про забезпечення ТЗР, зокрема, органом соціального захисту населення, підприємствами (виробниками/постачальниками ТЗР) та особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, іншими особами або їхніми законними представниками. Спрощено і умови виплати компенсації за самостійно придбані ТЗР.

Також йдеться про забезпечення осіб з інвалідністю I та II групи по зору та дітей з інвалідністю по зору мобільним телефоном як основним засобом для спілкування та орієнтування.

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-5-kvitnya-2012-r-321m140819

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *