Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення (інфографіка)

Скачати матеріали для більш детального ознайомлення можна нижче

Завантажити:

1 thought on “Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення (інфографіка)”

  1. За 9 місяців 2020 року Національний банк отримав близько 130 скарг від громадян про арешт коштів на їхніх рахунках через кредитну заборгованість, несплачені штрафи, аліменти тощо. Йдеться про рахунки, на які зараховується заробітна плата, стипендія, пенсія, соціальна допомога чи інші передбачені законодавством соціальні виплати. У своїх скаргах споживачі називають такі рахунки спеціальними та апелюють до законів, що забороняють накладати арешт на кошти, які перебувають на таких рахунках. Коли ви підписуєте кредитний договір, то берете на себе зобов язання про погашення тіла кредиту разом із комісіями та відсотками за користування. Якщо ви порушите ці умови, то фінансова установа має право звернутися до державного чи приватного виконавця та суду. А вони можуть арештувати кошти, що є на ваших рахунках. Документ, який підтверджує законність арешту коштів, постанова виконавця про арешт коштів боржника, яка виноситься на підставі виконавчих документів, перелік яких визначений у статті 3 Закону України Про виконавче провадження , зокрема на підставі виконавчого напису нотаріуса або рішення суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *