Подільський спеціалізований навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання

До уваги осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю до 18 років та інших окремих категорій населення з числа маломобільних груп населення.

Подільський спеціалізований навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж є державним навчальним закладом фахової первинної та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійеим ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі базової середньої освіти (9 класів) повної загальної середньої освіти (11 класів) диплому кваліфікованого робітника.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до коледжу (студенти з інвалідністю та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьох разове харчування та цілодобова медична допомога.

Студентам коледжу пенсія виплачується в повному обсязі.

В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея від навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, що дає можливість навчатись, в даному коледжі, особам з числа маломобільних груп населення.

З будь-яких питань звертатись до відповідального секретаря приймальної комісії Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу – Пещанюк Надії Олексіївни,  тел. (068)176-96-17.

3 thoughts on “Подільський спеціалізований навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *