ПІЛЬГИ НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО ТА СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ

Відповідно до Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року  № 26 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області  твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання» надаються пільги на тверде паливо та скраплений газ готівкою, шляхом одноразової виплати компенсації вартості твердого палива та скрапленого газу.  

         Для отримання пільг на тверде паливо і скраплений газ готівкою  заявник, особа якого посвідчується паспортом, має подати  заяву до управління  соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради.

Рішення про надання пільг готівкою для придбання твердого палива та скрапленого газу приймається  Управлінням протягом 10 календарних днів після подання заяви.

 Виплата проводиться безпосередньо заявнику або уповноваженій особі за дорученням, що оформлене в установленому порядку.

         Отримати  пільги готівкою можуть пільговики, які користуються твердим паливом для опалення оселі та не користуються пільгою на опалення газом і електроенергією.

         Більш докладніше можна дізнатись, проконсультувавшись з спеціалістами Управління по телефону  6-41-31.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *