Отримувачі пільг на житлово-комунальні послуги, повідомте про зміну постачальника природного газу!

З метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків в найкоротші терміни повідомляти управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської місько радипро зміну постачальника природного газу для побутових потреб.

Повідомити про зміну постачальника природного газу Ви можете надіславши заяву поштою на адресу: вул. Набережна, 4 м.Березань, Київська обл. 07541, або на електронну адресу управління: berezan3253@ukr.net

Крім цього, перед входом до приміщення управління встановлено скриньку для звернень громадян, в яку Ви можете поза чергою покласти написану заяву.

Консультацію з питань призначення пільг можна отримати за телефоном(04576)64131

1 thought on “Отримувачі пільг на житлово-комунальні послуги, повідомте про зміну постачальника природного газу!”

  1. Важливо! Повернення грошей за монетизацією відбувається лише за умови повної відсутності заборгованості за сплату житлово-комунальних послуг. Крім того, отримати «на руки» невикористані гроші можливо лише після подачі споживачем заяви про отримання «живих коштів» по програмі монетизації субсидій і пільг Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» запроваджено новий порядок надання пільг на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *