ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель

Інформація про предмет закупівлі:

2.1. Найменування предмета закупівлі: ДК021:201590910000-9Послуги з прибирання

Деталізований код для послуг з прибиранняслужбовихприміщень по ДК 021:2015 –90919200-4 – Послуги з прибиранняофіснихприміщень

2.2. Очікувана вартість предмета закупівлі: 60 873,12грн. (Шістдесяттисяч вісімсот сімдесят три гривні 12 коп.) з ПДВ.За рахунок коштів міського бюджету. 

2.3. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 1 послуга з прибирання службових приміщень.

3. Строк поставки  товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2021 року.

4. Місце поставки товару, виконання робіт чи надання послуг: 07541, Київська обл., м.Березаньвул.Набережна, 4.

5. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: визначено у додатку №2 до даного оголошення.

6. Умови оплати: Оплата здійснюється за фактично виконані послуги протягом 5 робочих днів з моменту отримання акту прийому передачі надання послуг.

7. Період уточнення інформації про закупівлю: 01.06.2021.

8. Кінцевий строк подання пропозицій: 04.06.2021.

9. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв:

Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону.

Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (питома вага цінового критерію – 100%), з включенням/ ціни податку на додану вартість (ПДВ).

 До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників.

 Електронний аукціон полягає в повторювальному процесі пониження цін, що проводиться у три етапи в інтерактивному режимі реального часу.

Для проведення електронного аукціону ціни всіх пропозицій розташовуються в електронній системі закупівель у порядку від найвищої до найнижчої без зазначення найменувань учасників. Стартовою ціною визначається найвища ціна. Перед початком кожного наступного етапу аукціону визначається нова стартова ціна за результатами попереднього етапу аукціону.

Якщо учасники подали пропозиції з однаковим значенням ціни, першим в електронному аукціоні пониження ціни буде здійснювати учасник, який подав свою пропозицію пізніше, ніж інші учасники з аналогічним значенням ціни пропозиції.

Учасник може протягом одного етапу аукціону один раз понизити ціну своєї пропозиції не менше ніж на один крок від своєї попередньої ціни.

Електронна система закупівель автоматично розраховує аномально низькі ціни пропозицій на всіх етапах електронного аукціону та інформує про це учасника процедури закупівлі та замовника.

Протягом кожного етапу електронного аукціону всім учасникам забезпечується доступ до аукціону, зокрема до інформації про позицію їхніх цін в електронній системі закупівель у списку від найвищої до найнижчої на кожному етапі проведення аукціону та інформації про кількість учасників на поточному етапі електронного аукціону без зазначення їхніх найменувань.

10. Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників: не передбачено.

11. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: не передбачено.

12. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: 0.50 %.

13. Інша інформація: Учасник визначає ціну з урахуванням усіх своїх витрат, податків та зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.

14. Вимоги до учасників та спосіб їх підтвердження зазначається у додатку № 5 до даного оголошення.

Пропозиція подається учасником закупівлі з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», а також Закону України «Про електронні довірчі послуги», тобто повинна містити накладений на пропозицію електронний підпис або кваліфікований електронний підпис уповноваженої особи учасника закупівлі, повноваження якої щодо підпису документів тендерної пропозиції підтверджуються відповідно до поданих документів, що вимагаються згідно частини 2 Розділу І Додатку № 5 до цього оголошення. Файл накладеного електронного підпису повинен бути придатний для перевірки на офіційному веб-сайті Центрального засвідчувального органу за посиланням – http://czo.gov.ua/verify.

Всі визначені цим оголошенням документи пропозиції щодо участі у спрощеній процедурі закупівлі завантажуються в електронну систему закупівель у вигляді скан-копій (рекомендовано у форматі .pdf), виготовлених з оригіналів чи копій документів, складених безпосередньо учасником (довідки в довільній формі, інші документи, складені учасником згідно цієї документації), з оригіналів чи копій документів, надання яких вимагається згідно додатків до оголошення про проведення спрощеної процедури закупівлі, а так само з оригіналів чи копій документів, виданих учаснику іншими організаціями, підприємствами та установами, та необхідність у наданні яких вимагається згідно оголошення про проведення спрощеної процедури закупівлі. Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі за підписом уповноваженої особи учасника.

15. Додатки до оголошення:

  • Додаток  1 – Проєкт договору.
  • Додаток 2 – Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.
  • Додаток 3 – Умови подання пропозиції спрощеної закупівлі.
  • Додоток 4 – Перелік документів, які повинні бути завантажені учасником у складі пропозиції.
  • Додаток 5 – Відомості про учасника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *