Облік пільговиків у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003       № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», з метою удосконалення обліку осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою, запроваджено Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП). 

На обліку в ЄДАРП управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради перебуває 6850 пільговиків, в електронні картки яких внесено 12186 статусів.

Відповідно до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого вищезазначеною постановою, до Реєстру включається така інформація про пільговиків – прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають про це відмітку в паспорті) (далі – реєстраційний номер облікової картки платника податків), адреса зареєстрованого місця проживання (за рішенням комісій, утворених місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування відповідно до пункту 10 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (ЗП України, 1996 р., № 2, ст. 76; Офіційний вісник України, 2018 р., № 37, ст. 1311), – адреса фактичного місця проживання), склад сім’ї, характеристика житла, реквізити паспорта громадянина України та документа, що підтверджує право на пільги, а також категорія пільговика, перелік пільг, на які він має право, інформація про те, якими пільгами фактично користується.

Інформація про осіб, які мають право на пільги відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, вноситься до Реєстру диференційовано з урахуванням належності особи до визначеної підкатегорії.

Телефон для довідок (04576)6-41-31

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *