НАЦІОНАЛЬНИЙ KOHKУPC «БЛАГОДІЙНА УKPAЇHA»

Національний конкурс «Благодійна Україна» — щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціалъно-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кpaщиx благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Це единий діючий загальнонаціональний проект із відзначення благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільстві, який розпочав свою історію у 2007 році з конкурсу «Благодійник року», а в розширеному форматі конкурсу «Благодійна Україна» — проводиться з 2012 poxy. За підсумками конкурсу кращих благодійників, волонтерів та меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою — бурштиновим «Ангелом добра». «Ангел добра» — скульптура янгола з кераміки, із оздобленням сонячним камінням бурштином, який легально видобувається «Асоціацію Бурштиновий світ» на родовищі у Рівненській області. За роки проведения Конкурс став знаковою подією у суспільному житті нашої країни.

Метою конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного pyxy України, популяризація благодійництва та волонтерства, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення i поширення інформаціі про кращі практики у сфері благодійництва.

Оргкомітетом Конкурсу визначаються 25 конкурсних  номінацій,  за якими проводиться відбір, оцінювання конкурсних заявок та визначення переможців:

 1. Благодійність великого бізнесу.
 2. Благодійність середнього та малого бізнесу.
 3. Корпоративна благодійність.
 4. Колективне волонтерство.
 5. Всеукраїнська благодійність.
 6. Регіональна благодійність.
 7. Місцева благодійність.
 8. Благодійність в охороні здоров’я.
 9. Благодійність в освіті та науці.
 10. Благодійність в культурі та мистецтві.
 11. Благодійність в соціальній сфері.
 12. Благодійність в сфері екологїі та охорони довкілля.
 13. Благодійність в захисті України.
 14. Благодійність неурядового секору.
 15. “Добро починаеться з тебе”.
 16. Молодіжні благодійні ініціативи.
 17. Благодійна акція року.
 18. “Платформа добра”.
 19. “Інновації в благодійності”.

Індивідуальні нoмінації:

20. Благодійник року

21. Волонтер року.

22. Менеджер року у сфері доброчинності.

Спеціальні номінації:

23. Народний благодійник.

24. Медіа і благодійність

25.Допомога з-за кордону

Кожна конкурсна заява оцінюється незалежною Національною експертною радою. Рішення Національної експертної ради щодо визначення переможців та лауреатів оголошується на офіційній урочистій церемонії, яка традиційно проводиться у Києві навесні наступного року від оголошення початку Конкурсу.

У 2021 році організатори Конкурсу отримали 1163 конкурсні заявкя, що є найвищим   показником    за    всю    історію    проведення    Конкурсу. Переможці Конкурсу та лауреати були визначені у всіх 25 конкурсних номінаціях.

Регіональні церемонїі нагородження мереможців Конкурсу проведені у 11 областях (у Львівській, Одеській, Хмельницькій, Житомирській, Херсонській, Київській, Віниицькій, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Миколаївській).

Проведенням, презентацією, популяризацією та обранням переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна» займаються керівні органи: Організаційний комітет, Наглядова рада, Національна експертна рада, Медіа- рада та Ділова рада.

Організаційний комітет очолює Олександр Максимчук — президент Асоціації благодійників України.

До складу Наглядової ради входять:

Анжеліка Рудницька – співачка, мисткиня, журналістка, волонтерка, громадська діячка. Голова Наглядової ради;

Іван Малкович — поет, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА›;

Марія Бурмака – народна артистка України, співачка;

Сергій Фоменко — співак, лідер музичного гурту «Мандри»;

Ірма Вітовськв-Ванца – акторка, волонтерка;

Лариса Білозір — народна депутатка України, громадська діячка;

Іванна Климпуш-Цинцадзе — народна депутатка України Верховної Ради IX скликання, Голова Комітету BP з питань інтеграції України до ЄC;

Ірина Борзова — народна депутатка України, громадська діячка.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті www.blagoukraine.org /https://vboabu.org.ua/ , https:/bit.ly/382H0tD

Facebook: BlagodijnaUkraina

Ортомітет конкурсу: тел. +38 (067)16 40411, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *