Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка

25.11.2020 року Урядом схвалено постанову №1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка», якою затверджено порядок надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка» та порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка».

Батьки, у яких діти народилися до 23 жовтня 2020 року включно та яким не надано «пакунок малюка», отримують грошову компенсацію вартості цієї одноразової натуральної допомоги.

Батьки, у яких діти народилися з 24 жовтня 2020 року, матимуть змогу одержати «пакунок малюка» протягом 30 днів з дати народження дитини.

У разі невручення «пакунку малюка» з незалежних від батьків обставин вони отримають грошову компенсацію. 

Право вибору між одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» батьки матимуть лише з 1 липня 2021 року.

Про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/18993.html

1 thought on “Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”

  1. Казначейство подає Мінфіну інформацію про обсяги потреби у коштах для надання допомоги пакунок малюка за формою реєстру, передбаченою пунктом 6 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256. 8. Казначейство не пізніше ніж протягом п яти робочих днів після отримання інформації про потребу в коштах для надання допомоги пакунок малюка перераховує субвенцію на рахунки обласних бюджетів та бюджету м. Києва, відкриті в органах Казначейства, згідно з помісячним розписом асигнувань державного бюджету та в межах сум, необхідних для надання допомоги пакунок малюка .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *