Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка

25.11.2020 року Урядом схвалено постанову №1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка», якою затверджено порядок надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка» та порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка».

Батьки, у яких діти народилися до 23 жовтня 2020 року включно та яким не надано «пакунок малюка», отримують грошову компенсацію вартості цієї одноразової натуральної допомоги.

Батьки, у яких діти народилися з 24 жовтня 2020 року, матимуть змогу одержати «пакунок малюка» протягом 30 днів з дати народження дитини.

У разі невручення «пакунку малюка» з незалежних від батьків обставин вони отримають грошову компенсацію. 

Право вибору між одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» батьки матимуть лише з 1 липня 2021 року.

Про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/18993.html

2 thoughts on “Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”

  1. Казначейство подає Мінфіну інформацію про обсяги потреби у коштах для надання допомоги пакунок малюка за формою реєстру, передбаченою пунктом 6 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256. 8. Казначейство не пізніше ніж протягом п яти робочих днів після отримання інформації про потребу в коштах для надання допомоги пакунок малюка перераховує субвенцію на рахунки обласних бюджетів та бюджету м. Києва, відкриті в органах Казначейства, згідно з помісячним розписом асигнувань державного бюджету та в межах сум, необхідних для надання допомоги пакунок малюка .

  2. Міністерство соцiальної політики України. Наказ Міністерства соціальної політики України Деякі питання надання одноразової натуральної допомоги пакунок малюка при народженні дитини – Міністерство соціальної політики України Перед використанням новоствореного облікового запису, ще необхідно підтвердити поштову адресу. На протязі кількох хвилин на вашу поштову скриньку повинно прийти повідомлення, яке містить посилання для активації облікового запису.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *