На карантині оформити допомогу при народженні дитини можна онлайн

Оформити грошову допомогу при народженні дитини в умовах карантину можна онлайн, використовуючи електронний цифровий підпис.

Для оформлення та отримання грошової допомоги при народженні дитини віддалено, в умовах карантину, треба скористатися веб-сайтом Міністерства соцполітики: https://e-services.msp.gov.ua/.

Далі необхідно авторизуватися на ньому за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або електронної пошти.

Будьте уважні: при виборі другого варіанту вам доведеться завітати до органу соцзахисту населення, щоб особисто підписати документи. Тому рекомендуємо оформити підпис онлайн через ПриватБанк, якщо ви ще не зробили цього.

Після реєстрації пропонується заповнити електронну заяву на призначення допомоги. Для цього знадобляться:

  • свідоцтво про народження дитини; паспорти обох батьків;
  • ІПН обох батьків (за наявності);
  • номер банківського рахунку у форматі IBAN (якщо хочете отримувати виплати на картку).

При цьому не потрібно сканувати документи, достатньо лише заповнити відповідні графи.

Також у заяві слід зазначити відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються, і обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати: на картку або на поштовому відділенні.

Якщо ви маєте КЕП, підпишіть заяву та подайте її на розгляд. Рішення про призначення допомоги мають надіслати на вашу електронну пошту приблизно протягом 2 тижнів з моменту звернення.

Але відсутність ЕЦП не є перешкодою для користування сервісом. У такому разі онлайн можна направити документи на попередній розгляд, що скоротить час особистого візиту до управлінь соцзахисту.

Завантажити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *