До відома постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1 та дітей, яким установлено інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою.

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 06.05.2020 № 339 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2020 році».

Відповідно до пункту 26 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

що розміри грошової допомоги для компенсації у 2020 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:

особам, віднесеним до категорії  1 – 7700 гривень;

особам, віднесеним до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 23420 гривень.;

дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одному з батьків або особі, яка їх замінює – 15300 гривень.

  За детальнішою інформацією просимо звертатись до Управління за адресою м. Березань, вул. Набережна, 4, за телефоном 6-30-42 .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *