До уваги учасників АТО та Революції Гідності!!!

Відповідно до постанови КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1057 “Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» з державного бюджету для м. Березань виділено кошти в сумі 27924,00 грн. 

27.05.2021 начальником управління видано наказ за № 34-о «Про затвердження переліку від суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації», яким затверджено суб’єкти надання послуг з психологічної реабілітації:

  • ТОВ «Плай-Курорт Сервіс», вул. Гагаріна, 1, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67780.

З питань отримання послуг психологічної реабілітації просимо звертатися до Управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради за адресою м. Березань вул. Набережна, 4, або ж за номером телефону 6-30-68.

1 thought on “До уваги учасників АТО та Революції Гідності!!!”

  1. Призначення та виплата одноразової компенсації сім ям, які втратили годувальника з числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов язана з Чорнобильською катастрофою, та учасників ліквідації інших ядерних аварій, осіб, які брали участь в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складання ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт, смерть яких пов язана з участю в ліквідації наслідків інших ядерних аварій, ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складання ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт; одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов язана з Чорнобильською катастрофою. Забезпечення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *