ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву про перехід на готівкову грошову форму виплат пільг на житлово-комунальні послуги.

Для цього  потрібно звернутися в управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради, написати заяву. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, пільгове посвідчення, платіжки за комунальні послуги (газ, електроенергія, інші) та довідку з банку про розрахунковий рахунок пільговика.

Після цього пільгу виплачуватимуть кожен місяць “живими” грошима. Монетизація пільг не вплине на розмір передбачених законом пільг і дозволить заощаджувати кошти на економному споживанні житлово-комунальних послуг і використовувати їх на власні потреби пільговика.

2 thoughts on “ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!”

 1. Добрый день! Это хорошо, что вы сделали такие странички собъяснениями. Но у меня появились уточняющие вопросы, а именно: 1. За справкой можно обращаться в любое отделение Ощадбанка? 2. Я расчитываюсь за свет и газ через личный кабинет этих подразделений, а не по квитанциям на почте. Квитанции с отметкой об оплате я получаю через месяц-два. 3. Есть ли какие-либо дополнительные условия для перехода на наличный расчет? Спасибо за внимание )

  1. Доброго дня! Ірино, дякуємо за запитання. Відповідаємо:
   1)Довідку про рахунок можна брати в будь-якому відділенні Ощадбанку.
   2)Платіжки потрібні для того щоб вписати у заяві на готівку особові рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг.
   3)Особливою умовою є відсутність простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 340грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *