До уваги отримувачів пільг на житлово-комунальні послуги!

З 1 жовтня 2019 року розпочинає дію монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. 

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі. Для цього Ощадбанк вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та кошти, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Ощадбанк здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком.
            Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі особисто поданих заяв до управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради. Кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку. Пільговики, яким надається пільга у готівковій формі, зобов’язані самостійно сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

Для своєчасного розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, необхідно терміново надати до управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради номери мобільних телефонів пільговиків ( у будь-який зручний спосіб). За більш детальною інформацією потрібно звертатись до відділу пільг управління соціального захисту населення та праці за адресою: м. Березань, вул.Набережна,4, каб.№7. або за телефоном: (04576) 6-41-31.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *