АВТОМАТИЧНЕ ПРОДОВЖЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

У зв’язку з продовженням адаптивного карантину державні соціальні допомоги продовжено автоматично до 01.08.2020 року без звернення заявників до управління соціального захисту населення та праці.

Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” врегульовано питання продовження виплати на період карантину всіх соціальних допомог особам, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності або закінчується термін дії допомоги.

Перепризначення (продовження) допомог на новий період здійснено автоматично, без заяв та без будь-яких документів. Продовження соціальних виплат на період до 01.08.2020 року стосується таких видів державних соціальних допомог:

–   малозабезпеченим сім’ям;

–   на дітей одиноким матерям;

–   на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;

–   особі, яка доглядає за хворою дитиною;

–   особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

–    дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

–    внутрішньо переміщеним особам;

–    особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

–    особам з інвалідністю та особам, які не мають права на пенсію;

–    дітям померлого годувальника

Після закінчення терміну дії карантину або обмежувальних заходів обов᾽язковопротягом одного місяця необхідно звернутись до управління соціального захисту населення та праці для здійснення перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі поданої заяви (результатів переогляду медико-соціальної експертизи) та необхідних документів.

Для мінімізації контактів також радимо скористатись Е-сервісами Міністерства соціальної політики України, де можна подати документи в електронній формі на призначення допомоги при народженні дитини, житлової субсидії, державної соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям.

Також повідомляємо, що отримати консультацію, роз’яснення чи рекомендації з питань соціального захисту, замовити довідки про отримання (неотримання) різних видів державних соціальних допомог можна також в телефонному режимі за номером 6-49-04, 6-46-85 або надіславши запит на електронну адресу: berezan3253@ukr.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *