29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

28 серпня 2021 року відбудеться щорічний всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих захисників «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»(далі – Забіг).

Мета Забігу закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України. Забіг є засобом пробігти за тих, хто загинув захищаючи нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв, об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.

Бажаючі учасники Забігу допускаються до участі за умови належної і своєчасної реєстрації. Під час реєстрації учасник Забігу отримує номер та ім’я  загиблого, за якого він здійснює Забіг.

Реєстрація проводиться у будь якій формі, яка забезпечує ідентифікацію учасника та можливість організатора зв’язати учасника Забігу з ім’ям загиблого героя. Реєстрація можлива on-line на сайті Забігу, фейсбук сторінці Забігу або шляхом запиту на електронну адресу.

Організатором Забігу є Міністерство у справах ветеранів України, що здійснює загальне керівництво.

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради, каб.6 сектор соціального захисту ветеранів війни, учасників АТО, ВПО та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС відділу обробки заяв та документів, телефон 6-30-42

1 thought on “29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”

  1. Враховуючи, що 29 серпня відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, велика увага звернена саме на місця поховань захисників України, а також на пам’ятні знаки (пам’ятники, меморіали, меморіальні дошки тощо). Тому необхідно проводити заходи щодо упорядження пам’ятників, пам’ятних знаків, секторів військових поховань, місць поховань захисників України із залученням представників ветеранських та молодіжних громадських організацій, а також активних громадян. Що в свою чергу сприятиме формуванню шанобливого ставлення до пам’ятних знаків та місць поховання захисників України, суспільного осуду актів вандалізму над ними, з подальшим зменшенням кількості цих актів вандалізму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *